RT0603WRC0726K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRC0726K7L
JLCPCB Part #
C1719436
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS