MFR-12DRD52-374R
MFR.Part #
MFR-12DRD52-374R
JLCPCB Part #
C3475894
Description
-55℃~+155℃ 167mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS