RN731JTTD1370F25
MFR.Part #
RN731JTTD1370F25
JLCPCB Part #
C4050539
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS