RT0603WRC0726R7L
MFR.Part #
RT0603WRC0726R7L
JLCPCB Part #
C1719411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS