SQM10AJB-270R
MFR.Part #
SQM10AJB-270R
JLCPCB Part #
C1408067
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 270Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS