RT1206CRB0725R5L
MFR.Part #
RT1206CRB0725R5L
JLCPCB Part #
C3943928
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS