HV731JTTD8204F
MFR.Part #
HV731JTTD8204F
JLCPCB Part #
C4251930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS