RC1206FR-0710MP
MFR.Part #
RC1206FR-0710MP
JLCPCB Part #
C7336198
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS