AC0402FR-7W62RL
MFR.Part #
AC0402FR-7W62RL
JLCPCB Part #
C20141819
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS