AF0201FR-0790K9L
MFR.Part #
AF0201FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C6499326
Description
-55℃~+155℃ 50mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS