AR0805FR-07309KL
MFR.Part #
AR0805FR-07309KL
JLCPCB Part #
C4040331
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS