RN732BTTD2212F50
MFR.Part #
RN732BTTD2212F50
JLCPCB Part #
C4087234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS