RC1206FR-0710RP
MFR.Part #
RC1206FR-0710RP
JLCPCB Part #
C3936852
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS