AF1210FR-0780R6L
MFR.Part #
AF1210FR-0780R6L
JLCPCB Part #
C2119603
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS