RC0805JR-7W43KL
MFR.Part #
RC0805JR-7W43KL
JLCPCB Part #
C7038377
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS