RC1206FR-131R87L
MFR.Part #
RC1206FR-131R87L
JLCPCB Part #
C6757545
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS