RSF5SSJT-73-68R
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-68R
JLCPCB Part #
C1398313
Description
-55℃~+155℃ 5W 68Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS