RN73H2ATTD1871B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1871B25
JLCPCB Part #
C2537880
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS