P0805Y1182WBT
MFR.Part #
P0805Y1182WBT
JLCPCB Part #
C3976040
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount