RC0805FR-079K76P
MFR.Part #
RC0805FR-079K76P
JLCPCB Part #
C20162823
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS