AC0805FR-7W287RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W287RL
JLCPCB Part #
C6113922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS