HHV-25FR-52-2M8
MFR.Part #
HHV-25FR-52-2M8
JLCPCB Part #
C1762891
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS