AC1206FR-10866RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-10866RL
JLCPCB Part #
C6117904
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS