AT0805DRD0723R2L
MFR.Part #
AT0805DRD0723R2L
JLCPCB Part #
C4029581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS