AF1210JR-0775KL
MFR.Part #
AF1210JR-0775KL
JLCPCB Part #
C4200041
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS