TC124-FR-071K6L
MFR.Part #
TC124-FR-071K6L
JLCPCB Part #
C1732915
Package
0402x4
Description
1.6kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS