AF122-FR-0726R7L
MFR.Part #
AF122-FR-0726R7L
JLCPCB Part #
C1734211
Description
2 26.7Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS