RE0603FRE07432KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0603FRE07432KL
JLCPCB Part #
C6264618
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS