AF122-FR-072K37L
MFR.Part #
AF122-FR-072K37L
JLCPCB Part #
C6463510
Package
0404
Description
2 2.37kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS