RT1206CRE07634RL
MFR.Part #
RT1206CRE07634RL
JLCPCB Part #
C2138028
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS