AF122-FR-0723R7L
MFR.Part #
AF122-FR-0723R7L
JLCPCB Part #
C1734261
Package
0402x2
Description
2 23.7Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS