AT1206DRE0775RL
MFR.Part #
AT1206DRE0775RL
JLCPCB Part #
C2135923
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS