SQZ10AJB-2R2
MFR.Part #
SQZ10AJB-2R2
JLCPCB Part #
C1401439
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 2.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS