AA0402DR-07360KL
MFR.Part #
AA0402DR-07360KL
JLCPCB Part #
C20141141
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS