RT1206WRD078K06L
MFR.Part #
RT1206WRD078K06L
JLCPCB Part #
C4188630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS