AF1210JR-079K1L
MFR.Part #
AF1210JR-079K1L
JLCPCB Part #
C4014313
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS