RN731ETTP8161F25
MFR.Part #
RN731ETTP8161F25
JLCPCB Part #
C4270145
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS