AC1210FR-07169RL
MFR.Part #
AC1210FR-07169RL
JLCPCB Part #
C230047
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS