KNP700JB-91-2R7
MFR.Part #
KNP700JB-91-2R7
JLCPCB Part #
C1399631
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS