YC162-FR-07681RL
MFR.Part #
YC162-FR-07681RL
JLCPCB Part #
C1733324
Description
2 4 62.5mW 681Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS