JTM2048S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTM2048S3V3
JLCPCB Part #
C5774920
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 18V~75V 20W 3.3V 5.5A 89% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS