JMR0348S12
MFR.Part #
JMR0348S12
JLCPCB Part #
C5743981
Package
DIP,24.4x14.7mm
Description
1 12V 18V~75V 292mA 3.5W 5kV 82% DIP,24.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS