JCD0548D24
Extended
MFR.Part #
JCD0548D24
JLCPCB Part #
C5659270
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 104mA 2 24V 36V~72V 5W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS