JTK2048S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTK2048S3V3
JLCPCB Part #
C6281582
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15W 18V~75V 3.3V 4.5A 86% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS