UEI15-050-Q48N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEI15-050-Q48N-C
JLCPCB Part #
C7407059
Package
DIP-6
Description
1 15W 18V~75V 2.25kV 3A 5V 86% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS