ITZ0924S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ITZ0924S24
JLCPCB Part #
C7211632
Package
SIP,21.9x9.6mm
Description
1 24V 375mA 89% 9V~36V SIP,21.9x9.6mm Isolated Power Modules ROHS