JTK2048S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTK2048S15
JLCPCB Part #
C6071183
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 1.6kV 15V 18V~75V 20W 90% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS