ISM0105S15
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISM0105S15
Description
-40°C ~ 95°C (Derated) 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm) 1 1 W 14-SMD Module, 6 Leads 15V 4 kV 4.5V 5.5V 68mA 83% Isolation module Medical type SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS