JMR0324D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JMR0324D12
JLCPCB Part #
C6973265
Package
DIP,24.4x14.7mm
Description
12V 146mA 2 3.5W 5kV 84% 9V~36V DIP,24.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS