4310-DC24V
Extended
Manufacturer
XHXDZ
MFR.Part #
4310-DC24V
JLCPCB Part #
C50387116
Package
Plugin,D=43mm
Description
-20℃~+70℃ 15V~30V 15mA 24V 33mm 3kHz 43mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D=43mm Buzzers ROHS